Angličtinka

Angličtina pro děti od 5 ti let

 

Pondělí od 16:00 do 16:45

 

Druhé pololetí začíná 18.února 2019

 

Počet lekcí: 17 lekcí + 1 náhradní hodina zdarma

Počet studentů:  6 - 10

.

lekce se nekoná:4.2.- jarní prázdniny, 22. dubna 2019 velikonoční pondělí

.

Cena za pololetí:  1 615,-Kč (cena 1 lekce - 95 Kč)

.

 Přihlásit se / mám zájem


Komu je kurz určen: 

  •  dětem od 5 let

.

Budeme pracovat s výukovými materiály Happy Hearts two.

Webová stránka pro rodiče.

.

Z hlediska rozvoje jazykových schopností je etapa mezi 2 a 8 rokem dítěte neopakovatelná. Důvodem je typická spontánnost projevu dětí, většinou absence zábran a kontroly. Nervová soustava dětí v tomto věku je pružná. Dalšími charakteristickými vlastnostmi jsou imitační schopnosti, vysoká úroveň rozvoje paměti a schopnost sluchové diferenciace. Narozdíl od nás dospělých se malé dítě učí cizímu jazyku zcela odlišným způsobem. Děti se učí především prostřednictvím mnohočetných opakování a procvičování, napodobují dospělé, užívají metodu pokus-omyl a testují slova jimž nerozumějí.

.

Celá lekce probíhá pouze v angličtině, kterou děti přijímají přirozeně formou aktivit a cíleným pravidelným opakováním frází během celého kurzu.
Před a po lekci učitel s dětmi komunikuje v rodném jazyce, což dětem dává pocit jistoty a je i kontrolou toho, zda děti dobře pochopily, co na své cestě do Anglie objevily.

.

Naše centrum je k těmto účelům vybavené a připravené Vašim dětem poskytnout tvůrčí prostředí s mnoha pomůckami.

.

Nemusíte mít strach, že by výuka angličtiny ovlivnila mateřský jazyk dítěte. Naopak děti hovořící více jazyky vykazují vysokou úroveň lingvistických schopností, jak je tomu například u dětí z dvojjazyčných rodin. 

Angličtina v předškolním věku ANO či NE? - čtěte více

.